Особливості реалізації деревини на аукціонах

Формат електронних аукціонів запрацювала на території України ще в 2015-му році. Важливо зазначити, що на той момент система ПроЗорро створювалась виключно для проведення державних закупок. Тобто, тоді ще не було мови про те, що система буде використовуватися для того, щоб проводити електронні торги на самі різні види товарів.

При цьому, вже через декілька років в ПроЗорро з’явились і звичайні аукціони. Тобто, мова йде про різні товари, по типу нерухомості, транспорту, електроніки й всього тому подібного. Звичайні користувачі мають можливість відправити свою заявку на участь. Відповідно, таким чином вони можуть досить серйозно зекономити й отримати потрібний їм продукт за більш доступною ціною.

Для того, щоб стати учасником таких торгів, потрібно обов’язково виконати декілька важливих дій. Перш за все, мова йде про пошук авторизованого електронного майданчика, підключеного до системи ПроЗорро.

Сайт sale.uub.com.ua – це саме один з таких майданчиків, якому можна сміливо довіряти та не мати ніяких сумнівів в тому, що вас можуть обманути.

Що потрібно знати про реалізацію деревини в форматі електронних торгів?

Торги – вони зазвичай проходять в одному форматі й тут не так важливо, чи то є нерухомість, чи лісова продукція.

Якщо, все-таки говорити про реалізацію лісової сировини, то можна визначити декілька важливих моментів, яким варто приділяти особливу увагу.

  1. Класс сировини – ви повинні розуміти, що ціна на партію деревини чітко залежить від того, наскільки вона є якісною. Сама ж деревина по європейським стандартам поділяється на класс А, B, C й так далі. Відповідно, перший класс – це саме ділова сировина, якій можна знайти використання в більш важких напрямках. Що стосується нижчих класів, то вимоги до них не є настільки високими;
  2. Об’єми – варто розуміти, про який саме обсяг сировини йде мова. Тобто, ви повинні з самого початку впевнитися в тому, скільки деревини вам потрібно і вже після цього підшуковувати відповідну позицію серед всіх оголошень;
  3. Вид обробки – потрібно пам’ятати, що на електронному майданчику можна знайти як необроблену деревину, яка буде залишатись в корі, так і обробленому. Що стосується стадії обробки, то тут все залежить від лісового господарства. Десь просто прибирається кора, в той час як інші лісові господарства відразу ж розробляють сировину.

Окрім цього, варто звергати ще на один момент. Мова йде про те, з якої саме частини дерева отримується сировина.

Говорячи більш детально, можна виділити декілька основних груп, це:

  • Товсті гілки/верхівки повалених дерев;
  • Колоди;
  • Стовбурна частина дерева;
  • Відходи, що залишаться після виробництва й не проходять ніякої додаткової обробки.

Це не єдиний важливий момент, який повинне нараховуватися в обов’язковому порядку. Таких аспектів дійсно багато і якщо підходити до цього питання серйозно й не забувати про всі ці моменти, то й стати переможцем в торгах буде значно простіше.

Ви можете більш детально дізнатися про те, як саме прибрати деревину непромислового та промислового значення, якщо перейдете за посиланням https://sale.uub.com.ua/news/derevyna-drovyana-np-ml-na-majdanchyku-uub. Тут є дуже багато актуальної та корисної інформації, яка не буде зайвою як для новачків, так і для досвідчених учасників аукціону.

На цій же сторінці ви можете дізнатися детальну інформацію й контакти української універсальної біржі. Це означає, що вам буде легко зателефонувати за вказаним номером та поставити ті питання, які є цікавими та важливим безпосередньо для вас.