Україна дала старт офіційним торгів земельних ділянок

На Україні Верховна Рада прийняла новий Законопроект, який розглядає нові зміни в раніше підписані акти по сільськогосподарським територіям земельних володінь. Вони прийшли до думки, що пора відкривати офіційні торги земельними ділянками, причому вже назвали дату початку повноцінних аукціонів 1 липня 2021 року.

Як об’єкти купівлі-продажу будуть виступати земельні території, які належать виробництву аграрних товарів і продукції. Як будуть проходити повноцінні, і офіційні торги розглянемо далі.

Електронний форма продажів – майданчик Прозорро.Продажі

Приблизно десятки років на Україні часто вставав головне питання про продажі сільськогосподарських територій. Це питання було важливим є не тільки владі, але і громадянам, фермерам працівникам аграрного бізнесу. Як відзначили у Верховній Раді, що Україна має велику кількість важливих земельних ресурсів – ґрунт для реалізації сільськогосподарської продукції. Також ґрунт на території України родюча, в першу чергу тут присутній чорнозем, який дуже сприятливий для аграрного сектора. В даний час Україна входить в топ кращих держав по реалізації аграрної продукції високої якості. Тому так важливо, щоб всі угоди і дії з земельними територіями здійснювалися без корупційних складових.

Загальна площа земельних територій становить 70% від загальної чисельності землі всієї України. За площею цей показник 43 млн. га, державні землі розміщені на площі в 10,4 млн. га, велика частина. Яка залишається — це територія громадян, власників і офіційних господарів земельних володінь. Загальна чисельність громадян і фермерів, які мають у власності земельні території налічується 25 млн. осіб, велика частина всього населення України.

При здійсненні всіх законних угод на майданчику Прозорро.Продажі

Можна дізнатися важливу інформацію про продавця, також створити конкурентоспроможні ціни на земельні території і убезпечити продавців від незаконного отримання їх земель монополіями за мінімальну грошову винагороду.

На майданчиках Прозорро.Продажі вже почалися торги https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/zemelni-auktsiony-osoblyvosti-protsedury-na-prozorroprodazhi/, котрі зачіпають не тільки земельні володіння, а й автомобілі, квартири і будинки, приміщення та обладнання. Держава вже отримало перший прибуток від перших угод, що становить 24 млн. грн.